Hakkımızda

2016 yılında, sürdürülebilir bir gelecek için, yaratıcı ve rekabetçi ürün ve hizmetleri, ekonomik ilkelere bağlı, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratan, şirket olarak hizmet vermek amacıyla kuruldu.
Hayallerden sofralara mottosu ile züccaciye üzerine kurulan mağazacılık hareketinde ve geçen zaman içerisinde, mağazalarıyla, perakende ve toptancılığın lideri konumuna gelen markamız, evrensel gelişimleri takip ederek, buna ayak uydurma politikasını devam ettirmektedir.
2018 yılında şirketimizi hedeflerini online alışveriş kanallarına entegre etti ve bu süreç içerisinde mağazacılık sektöründen gelen bilgi ve deneyimleriyle online alışveriş sitesine yeni bir perspektif katarak online kanallarda aktif olarak hedeflerine yürümektedir.

Bu süreç içerisinde bünyemize yerli üreticilerin birçoğunu da bünyemize katarak belirlenen değerlerimizi koruyarak ve daha ileriye taşıyarak devam etmektedir.

2022 yılı itibariyle depo hacimlerimizi 20.000m2 çıkardık.

Bu dönemde iş ortaklarımızla birlikte özel tasarımlar ve koleksiyon üretimlerine devam ediyoruz. Sektöre yön veren eşsiz ve kaliteli ürünleri müşterilerimize en kolay şekilde sunmaya devam ediyoruz.
Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları her zaman ve her daim zorluyor ve zor olanı başarıyor olmanın mutluluğunu tüm paydaşlarımızla paylaşıyoruz.
İç pazarda adını duyuran ve marka bilinirliğine ulaşan Fecra Perakende A.Ş güncel uzun dönem programlarının en başında yurtdışı pazarlarına açılmak ve marka değerinin uluslararası arenada var etmek için tüm gücüyle ve tüm hızıyla görüşmelerine devam etmektedir.
2022 yılı itibariyle yine aynı noktada uluslararası arenada firmamızı konumlandırmaktayız. 2022 yılı Ocak itibariyle Rusya merkezli İlk depo açılım sürecimizi başlatmış durumdayız.
Yine 2022 yılı sonrası ve ilerleyen yıllarda Avrupa, Orta Doğu, Birleşik Krallık ve Amerika’da yerleşik depolarımızı sistemlerimize dahil etmiş olmayı planlamaktayız.

Tüketicilerimizle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.